html kodlarını çalıştırma

Merhabalar, html dersleri konularıma gelen yorumlardan gördüğüm kadarıyla ufak bir sıkıntıyı atlamışım. html kodları nasıl kullanılır konusunda bir video dersi hazırladım bu video sayesinde html kodu çalıştırma işlemi yapabilirsiniz.

İyi seyirler.

Bir önceki yazımız olan html dersleri 6 - örnek html site yapımı başlıklı makalemizde anasayfa kodları, html dersleri ve html index hakkında bilgiler verilmektedir.

4 comments

    1. ücretsiz olan alan adları vardır değişik uzantılara sahip ancak .com .net vs gibi gerçek alan adları tabiki ücretlidir eğer web üzerinden sitenizi yayınlamak istiyorsanız bir alan adı ve hosting kiralamanız gerekmektedir.

  1. Merhaba. Benim bir sitem var ve bu kullanımda daha önce birisiyle çalışıyorduk fakat artık kendim öğrenmek ve yapmak istiyorum Sıfırdan başlayan birisi hem kendini hem sitesini geliştirmek için nereden başlamalı. Html kodlarını nasıl kullanacağımizı burada göstermişsiniz. Bu kodlarla mı bu site tasarımlarını yaptınız yada bu site tasarımını daha farklı nasıl yapabiliriz?

    1. geliştirmekten kastınız görüntü ise burdaki html css derslerine bakarak ufak tefek değişiklikler yapabilirsiniz sitenizde ancak öncelikle yedeğini almayı unutmayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir